Banner

Witamy na ścieżce dla osób, które zamiast wydać pieniądze na typowe szkolenie wolą zainwestować je w osiągnięcie konkretnego i mierzalnego EFEKTU.

EFEKT wg Quest to korzystna i trwała zmiana w działaniu pracowników, która zwiększa dynamikę rozwoju firmy.

Zmianę taką uzyskuje się poprzez prawidłowe zastosowanie różnych narzędzi rozwoju. Jednym z nich może być szkolenie grupowe. Proces rozwoju - niezależnie od jego skali, czasu trwania i stosowanych narzędzi - nazywamy "projektem doradczo szkoleniowym".

Do procesów rozwoju ludzi w organizacji podchodzimy z największą uwagą i starannością. To ludzie są przecież motorem sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Doświadczenie pokazuje nam, że wadliwie wdrożone procesy rozwoju mają zwykle poważne konsekwencje w nastawieniu załogi do ich firmy i poziomie motywacji. Szanując więc Państwa czas i budżet chcemy jak najszybciej i w szczegółach poznać Państwa sytuację oraz zaproponować skuteczny tok działań. W każdym procesie rozwoju ludzi niezbędny jest maksymalny poziom zaufania, kooperacji i otwartej komunikacji pomiędzy firmą doradczo szkoleniową a Klientem. Uznajemy więc kontakt osobisty za niezbędny. Niezależenie od planowanego rozmiaru działania (przeszkolenie jednej grupy, coaching dla jednej osoby, wielopoziomowy projekt ogólno organizacyjny) zapraszamy do spotkania.

  1. Spotkanie zapoznawcze, omówienie występującego problemu, określenie zadania i uzgodnienie mierzalnego celu
  2. Przygotowanie oferty
  3. Ew. weryfikacja oferty
  4. Wdrożenie działań

Po ustaleniu z Państwem zamierzonego celu działania Quest zaproponuje prawidłową ścieżkę postępowania, która ten cel osiągnie. Quest daje gwarancję skuteczności swoich projektów pod warunkiem zastosowania sugerowanych technik i sposobów postępowania przez Klienta.

Klienci o nas

Wszechstronność działań i bogata wiedza zostały docenione przez dotychczasowych Klientów.
Pozytywne opinie świadczą o tym, że czas spędzony z nami został efektywnie wykorzystany. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami.

Porozmawiaj z nami

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą

Marcel Klimczak

Quest, Warszawa